Panel uživatele

Hlavní rozcestník obchodní skupiny I4U™

▼ ⓘ4U™ - portál podpory akciových partnerů a dodavatelů

 • ▼ ⓘ4U™ SE

   

  PŘIDEJTE SE K OBCHODNÍ ELITĚ V REGIONU

  Jsme aktivní obchodníci a pomocí vlastní měny v 76 regionech ČR vytváříme akciové sdružení 15200 vybraných dodavatelů všech oborů, se kterými aktivně pracujeme. Podle mapy služeb v regionu vybíráme 200 obchodních partnerů v každém regionu pro které aktivně zajišťujeme zakázky včetně zaplacených záloh od zákazníků. V regionech, kde působíme, Vám zajistíme plné obchodní zastoupení Vaší firmy. Dále fakturaci, prodej zboží a služeb, jednání se zákazníky, podpisy obchodních smluv, sledování rozpracovanosti zakázek, předávací protokoly a kompletní logistický, technický, obchodní, marketingový a administrativní servis. Přidejte se k nám také a čerpejte našich obchodních prostředí na internetu, využijte našeho obchodního týmu v terénu a využijte našich partnerských akciových provozoven pro vlastní podporu svého podnikání.

   
    ► určujeme směr celku ⓘ4U™ a investujeme do nových projektů
    ► budujeme vztahy s našimi partnery a posilujeme obchodní kontakty
    ► tvoříme akciové provozovny, aktiva a majetek
    ► vlastníme informační technologie a systémy
    ► tvoříme samostatné obchodní firmy, které rozvíjíme

▼ samostatné sekce ⓘ4U™

 • ► ⒶKČÁCI.CZ s.r.o.

   

   

    ► zadává nové zakázky
    ► udržuje přehled melouchů
    ► přehled uzavřených zakázek
    ► volné pracovní pozice

 • ► ⓘ4U21 s.r.o.

   

   

    ► zpracovává objednávky
    ► provozuje ⓘ4U peněženka™
    ► provozuje ⓘ4U magazín™
    ► provozuje ⓘ4U akademie™

Vyberte si prázdninový apartmán přesně pro Vás

 • Apartmány Enjoy Harrachov


  Pod marketingovou značkou "Enjoy Harrachov" nabízíme ubytování v novostavbě bytového domu "U Ducha Hor", v bytovém domě "Čertovka", v bytovém komplexu "TRIO" a i jinde v Harrachově v Krkonoších. Ubytování je vždy v moderních a plně vybavených apartmánových bytech, které se nacházejí v samém centru Harrachova.
 • SPA Apartmány GRAND Harrachov


  Pod značkou "GRAND" nabízíme a spravujeme v Harrachově byty v GRAND HARRACHOV PENSIONU a dále luxusní byty v komplexu U Ducha Hor. Vybrané byty obsahují vlastní saunu nebo přímo samostatnou privátní wellness buňku s luxusní velkou vířivou a hydromasážní vanou. 
 • Apartmány Relax Harrachov


  Apartmány Relax Harrachov "Relax Apartments Harrachov" jsou vybrané a privátní apartmány v bytovém komplexu Resident spojené s relaxací v krásném prostředí Anenského údolí v Harrachově. Apartmány Relax jsou unikátním projektem komfortních bytů, spojených s výjimečným zážitkem z lázní Grotta, které můžete navštívit přímo v areálu. 

Ubytování Bed4U™

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení